© 2019 BenOkudum

Her hakkı saklıdır.

Sosyal Medyada Bizi Takip Et:

  • Facebook Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • Instagram

Hikayeleştirme ve Hikaye Anlatıcılığı

Günümüzde pazarlama yöntemleri değişiyor. Çünkü insanların eğilimleri değişiyor. Bu nedenle eski pazarlama yöntemlerinin işe yaraması düşünülemez.

Artık müşterileriniz sizden reklam yapmanızı istemiyor. Çünkü reklamların kendilerini kandırmak için yapıldığını biliyor. İnsanlar inanmadıkları bir şeye neden yönelsinler ki.

 

Aslında insanların ilgisini çekmenin çok kolay ve etkili bir yöntemi var.

 

İnsanlar anlatılan hikayelere inanırlar. Ve aslında bir ürün ya da hizmet satın aldıklarında ona ihtiyacı olduğu için onun hikayesini satın alırlar.

 

Tüm bu binalar, alışveriş merkezleri, televizyon ve internet reklamları daha ortada yokken insanlar birbirlerine hikaye anlatmaya başlamışlardı. Aslında hikaye anlatıcılığı en eski pazarlama yöntemidir.

 

Doğru hedef kitlenizi seçin ve onlara kendi hikayenizi anlatın.

 

Hikaye anlatıcılığı en etkili olduğu kadar en riskli pazarlama yöntemidir ayrıca. Çünkü yanlış hedef kitle ya da yanlış bir hikaye anlatırsanız bunun geri dönüşü çok zordur.

 

Bu nedenle profesyonel destek almak sizin için her zaman daha doğru yöntem olacaktır.

 

Ben Okudum olarak hikayeleştirme uzmanlarımızın desteği ile marka ya da ürününüzün hikayesini doğru hedef kitleye anlatmanın yollarını birlikte bulalım. Doğru bir hikaye yıllarca sürecek bir marka ve iş yaratır.

SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ?