© 2019 BenOkudum

Her hakkı saklıdır.

Sosyal Medyada Bizi Takip Et:

  • Facebook Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • Instagram

YouTube ve Instagram Video Desteği

Günümüzün popüler uğraşlarından biri de YouTube içerik üreticiliği. Genci yaşlısı hepimizin yaptığımız işlere ek olarak uğraştığı bir hobi gibi görünse de aslında YouTube içerik üreticiliği bir meslek haline gelmiş durumda. 

Bir YouTube içerik üreticisi olmak size kısa ya da uzun vadede birçok getirisi olacak bir meslektir. Ancak abone sayınızın artması ve bu işten bir gelir elde edebilmeniz için düzenli olarak video üretmeniz gerekir. Bu durum bir süre sonra üzerinizde baskı oluşmasına ve bu işi devam ettirememenize neden olabilir. 

Düzenli video içerikleri üretebilmek için gerekli olan en temel ihtiyacınız zamandır. En az haftada bir video yayınlayabilmek için çekime hazırlanmanız, çekim yapmanız ve yaptığınız çekimlerin montajını tamamlamanız gerekir. Bunu düzenli olarak yapabilmeniz için ciddi bir zamana ihtiyacınız var.

Ben Okudum olarak bu baskıyı azaltmanın en iyi yolunun bir video editor servisiyle çalışmak olduğunu biliyoruz. Bu sayede videolarınızı çektikten sonra montajıyla zaman kaybetmezsiniz. Siz yeni videonuzun çekimlerini ya da planlarını yaparken biz sizin için montajlarını tamamlar ve yayınlamaya hazır hale getiririz.

 

Siz de bir YouTube içerik üreticisiyseniz ya da YouTube'da içerik üretmek ancak videoları nasıl hazırlayacağınızı nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu işin uzmanları ile yolunuza daha emin adımlarla devam edebilirsiniz.

SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ?