© 2019 BenOkudum

Her hakkı saklıdır.

Sosyal Medyada Bizi Takip Et:

  • Facebook Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • Instagram

Sosyal Medya İçerikleri

 

Günümüz dijital dünyasının vazgeçilmez aktörlerinden biridir sosyal medya. Artık sosyal medyayı kullanmayanların sayısı yok denecek kadar azaldı. Yapılan araştırmalar insanların güne başlarken ilk yaptıkları şeylerden birinin de sosyal medyada son paylaşımları kontrol etmek olduğunu gösteriyor.

Hal böyle olunca işletmelerin de seslerini duyurmaları gereken en önemli platformlar haline geldi sosyal medya.

Bugün bir ürün ya da hizmet almak istediğimizde önce firmanın sosyal medya hesaplarını kontrol ediyoruz. Tüketicilerin büyük bir çoğunluğu satın alma kararını buna göre veriyor. Firmanın sosyal medya hesapları, onların kurumsal kimlikleri haline geldi.

 

İster yeni bir işletme olun, ister köklü bir tarihiniz olsun. İster büyük sermayesi olan bir şirket olun, ister küçük sermaye ile kişisel bir girişim. Sosyal medya, tüm pazar anlayışını kökünden değiştirdi. Artık sosyal medyada büyük bütçeler harcamadan hedef kitlenize ulaşabilir, markanızın bilinirliğini ve müşteri sayınızı artırabilirsiniz.

 

Sosyal medyada içerik yönetimi ciddiye alınması gereken bir iştir ve düzenli olarak yapılmadığında bir sonuca ulaşılması çok zordur. Bir yandan işinizi yapmaya çalışırken diğer taraftan içerik üretmeye çalışmak size vakit kaybettirecektir.

 

Ben Okudum olarak biz içeriklerinizi sizin için üretip paylaşımlarınızı hazırlarken siz sadece işinize odaklanın ve markanızın büyümesine birlikte tanık olalım.